购买 SIT8209AC-83-25S-212.500000T | SIT8209AC-83-25S-212.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-25S-212.500000T
SIT8209AC-83-25S-212.500000T
SIT8209AC-83-25S-212.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-25S-212.500000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-25S-212.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-25S-212.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-25S-212.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-25S-212.500000T?
ASGTX-C-52.000MHZ-1-T2 ASGTX-C-52.000MHZ-1-T2 Abracon LLC, OSC VCTCXO 52.000MHZ LVCMOS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
CD5FY331JO3F CD5FY331JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 330PF 5% 50V RADIAL, Radial, * 查看
RT0201FRE0768RL RT0201FRE0768RL Yageo, RES SMD 68 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
3060584 3060584 Phoenix Contact, TERM BLK PLUG 4POS 8.2MM GRN YLW, -, * 查看