购买 SIT8209AC-83-25E-133.330000X | SIT8209AC-83-25E-133.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-25E-133.330000X
SIT8209AC-83-25E-133.330000X
SIT8209AC-83-25E-133.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-25E-133.330000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-25E-133.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-25E-133.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-25E-133.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-25E-133.330000X?
VJ2220Y273KBLAT4X VJ2220Y273KBLAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 0.027UF 630V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1206J1000154MDR 1206J1000154MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.15UF 100V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CLC1008ISO8MTR CLC1008ISO8MTR Exar Corporation, AMP RAIL-TO-RAIL SINGLE, 0.5MA,, -, * 查看
RWR81S30R1DSRSL RWR81S30R1DSRSL Vishay Dale, RES 30.1 OHM 1W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
RLR05C3303GRB14 RLR05C3303GRB14 Vishay Dale, RES 330K OHM 2% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
1627560000 1627560000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM, -, * 查看
1979410000 1979410000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM, -, * 查看