购买 SIT8209AC-83-18E-133.330000X | SIT8209AC-83-18E-133.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-83-18E-133.330000X
SIT8209AC-83-18E-133.330000X
SIT8209AC-83-18E-133.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-83-18E-133.330000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-83-18E-133.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-83-18E-133.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-83-18E-133.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-83-18E-133.330000X?
C907U270JYSDBAWL40 C907U270JYSDBAWL40 KEMET, CAP CER 27PF 400VAC SL RADIAL, Radial, Disc, * 查看
SLPX102M200H3P3 SLPX102M200H3P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
DS1501Y DS1501Y Maxim Integrated, IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-DIP, 28-DIP (0.600", 15.24mm), * 查看
BXA-302 BXA-302 JKL Components Corp., INVERTER 3V INPUT 650V OUTPUT, -, * 查看