购买 SIT8209AC-82-28S-133.333000T | SIT8209AC-82-28S-133.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28S-133.333000T
SIT8209AC-82-28S-133.333000T
SIT8209AC-82-28S-133.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28S-133.333000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28S-133.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28S-133.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28S-133.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28S-133.333000T?
ASCO1-64.000MHZ-L-T3 ASCO1-64.000MHZ-L-T3 Abracon LLC, OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8008BC-23-25S-12.288000D SIT8008BC-23-25S-12.288000D SiTime, OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
08055A431FAT2A 08055A431FAT2A AVX Corporation, CAP CER 430PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1-1825955-7 1-1825955-7 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V, -, * 查看