购买 SIT8209AC-82-28S-133.300000T | SIT8209AC-82-28S-133.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28S-133.300000T
SIT8209AC-82-28S-133.300000T
SIT8209AC-82-28S-133.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28S-133.300000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28S-133.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28S-133.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28S-133.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28S-133.300000T?
C325C752F3G5TA C325C752F3G5TA KEMET, CAP CER 7500PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
BZT55C3V0 L1G BZT55C3V0 L1G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 3V, 500MW, 5%, QMM, SOD-80 Variant, * 查看
TC962MJA TC962MJA Microchip Technology, IC REG SWTCHD CAP INV 80MA 8CDIP, 8-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
MAPLAD36KP180CAE3 MAPLAD36KP180CAE3 Microsemi Corporation, TVS DIODE 291VC 124A PLAD, Nonstandard SMD, * 查看
P51-1500-S-U-I12-4.5V-000-000 P51-1500-S-U-I12-4.5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1500PSI 7/16-20-2B 4.5V, Cylinder, * 查看
CW02B4R700JS70 CW02B4R700JS70 Vishay Dale, RES 4.7 OHM 3.75W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RC1608F160CS RC1608F160CS Samsung, RES SMD 16 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PM1812-391J-RC PM1812-391J-RC Bourns Inc., FIXED IND 390UH 80MA 18 OHM SMD, 1812 (4532 Metric), * 查看
0192210421 0192210421 Molex, LLC, CONN RING FLAT 1AWG #1/4 CRIMP, -, * 查看
PBC36SACN PBC36SACN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS, -, * 查看
HFW29R-1STE1LF HFW29R-1STE1LF Amphenol FCI, CONN FFC BOTTOM 29POS 1.00MM R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-28S-133.300000T
D# SIT8209AC-82-28S-133.300000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-28S-133.300000T)
SIT8209AC-82-28S-133.300000T
D# 1473-SIT8209AC-82-28S-133.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS