购买 SIT8209AC-82-28E-166.666666T | SIT8209AC-82-28E-166.666666T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28E-166.666666T
SIT8209AC-82-28E-166.666666T
SIT8209AC-82-28E-166.666666T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28E-166.666666T Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28E-166.666666T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28E-166.666666T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28E-166.666666T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28E-166.666666T?
SIT9120AC-2DF-XXE161.132800Y SIT9120AC-2DF-XXE161.132800Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
CWR26HK336MBFAHR CWR26HK336MBFAHR Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 20% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
F339MX262531JYM5T0 F339MX262531JYM5T0 Vishay BC Components, CAP FILM 25UF 5% 450VDC RADIAL, Radial, * 查看
MP2918GL-Z MP2918GL-Z Monolithic Power Systems Inc., 4V-40V INPUT, CURRENT MODE SYNCH, -, * 查看
SC5022C-150 SC5022C-150 Signal Transformer, FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看