购买 SIT8209AC-82-28E-166.666660X | SIT8209AC-82-28E-166.666660X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28E-166.666660X
SIT8209AC-82-28E-166.666660X
SIT8209AC-82-28E-166.666660X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28E-166.666660X Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28E-166.666660X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28E-166.666660X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28E-166.666660X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28E-166.666660X?
SIT8208AI-82-25S-77.760000Y SIT8208AI-82-25S-77.760000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
ASVMPC-65.000MHZ-T3 ASVMPC-65.000MHZ-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotMAX195BEPE MAX195BEPE Maxim Integrated, IC ADC 16-BIT 10UA 85KSPS 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RWR81SR562FRB12 RWR81SR562FRB12 Vishay Dale, RES 0.562 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RN60C1001FBSL RN60C1001FBSL Vishay Dale, RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AA0603FR-074M87L AA0603FR-074M87L Yageo, RES SMD 4.87M OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW12104R99FKEAHP CRCW12104R99FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 4.99 OHM 1% 3/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
2890-04G 2890-04G API Delevan Inc., FIXED IND 2.2UH 1.64A 160 MOHM, Axial, * 查看
1-1734345-3 1-1734345-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR, -, * 查看
FRCIR020R-20-7S-F80 FRCIR020R-20-7S-F80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 8POS PNL MNT SKT, -, * 查看
MS27466T19F35AB MS27466T19F35AB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 66POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-28E-166.666660X
D# SIT8209AC-82-28E-166.666660X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.66666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-28E-166.666660X)