购买 SIT8209AC-82-28E-166.666600T | SIT8209AC-82-28E-166.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28E-166.666600T
SIT8209AC-82-28E-166.666600T
SIT8209AC-82-28E-166.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28E-166.666600T Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28E-166.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28E-166.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28E-166.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28E-166.666600T?
T525Y477M006ATE035 T525Y477M006ATE035 KEMET, CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
hotCS9201YDF8 CS9201YDF8 ON Semiconductor, IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
YB16KKW01-2CF05-JB YB16KKW01-2CF05-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
AA1206FR-07768KL AA1206FR-07768KL Yageo, RES SMD 768K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
88-569788-35G 88-569788-35G Amphenol Aerospace Operations, TV07RW-23-35PA W/ PC CON, -, * 查看
D38999/20WG11AB D38999/20WG11AB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT, -, * 查看
VI-J11-CY-F2 VI-J11-CY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W, Half Brick, * 查看
SI5335C-B04285-GM SI5335C-B04285-GM Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<350MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-28E-166.666600T
D# SIT8209AC-82-28E-166.666600T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-28E-166.666600T)
SIT8209AC-82-28E-166.666600T
D# 1473-SIT8209AC-82-28E-166.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS