购买 SIT8209AC-82-28E-148.351648Y | SIT8209AC-82-28E-148.351648Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-28E-148.351648Y
SIT8209AC-82-28E-148.351648Y
SIT8209AC-82-28E-148.351648Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-28E-148.351648Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-28E-148.351648Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-28E-148.351648Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-28E-148.351648Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-28E-148.351648Y?
T495X107K010ZTE100 T495X107K010ZTE100 KEMET, CAP TANT 100UF 10V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
C1210X103K3JAC7800 C1210X103K3JAC7800 KEMET, CAP CER 10000PF 25V U2J 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
NTLUS3A18PZCTAG NTLUS3A18PZCTAG ON Semiconductor, MOSFET P-CH 20V 8.2A UDFN, 6-UDFN Exposed Pad, * 查看
hotADM3101EACPZ-250R7 ADM3101EACPZ-250R7 Analog Devices Inc., IC TXRX RS-232 3.3V 15KV 12LFCSP, 12-WFQFN Exposed Pad, CSP, * 查看
1TL1-1L 1TL1-1L Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V, -, * 查看