购买 SIT8209AC-82-25S-212.500000X | SIT8209AC-82-25S-212.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-25S-212.500000X
SIT8209AC-82-25S-212.500000X
SIT8209AC-82-25S-212.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-25S-212.500000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-25S-212.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-25S-212.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-25S-212.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-25S-212.500000X?
SIT8209AC-33-25S-166.666000Y SIT8209AC-33-25S-166.666000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-33-18E-62.500000Y SIT1602BC-33-18E-62.500000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
hotMAX196ACAI MAX196ACAI Maxim Integrated, IC DAS 12-BIT 100KSPS 28-SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
TC124-FR-0749K9L TC124-FR-0749K9L Yageo, RES ARRAY 4 RES 49.9K OHM 0804, 0804, Concave, Long Side Terminals, * 查看
9T06031A22R6DAHFT 9T06031A22R6DAHFT Yageo, RES SMD 22.6 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RNCF1206DKE390K RNCF1206DKE390K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 390K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HR25-9R-16PA HR25-9R-16PA Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 16POS MALE SLD PCB, -, * 查看
DJT16E25-24BC DJT16E25-24BC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE, -, * 查看
ESA30DRMZ-S664 ESA30DRMZ-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-25S-212.500000X
D# SIT8209AC-82-25S-212.500000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 212.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-25S-212.500000X)
SIT8209AC-82-25S-212.500000X
D# 1473-SIT8209AC-82-25S-212.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS