购买 SIT8209AC-82-25E-98.304000Y | SIT8209AC-82-25E-98.304000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-25E-98.304000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-25E-98.304000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-25E-98.304000Y?
SIT1602BC-32-30E-75.000000X SIT1602BC-32-30E-75.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 7, -, * 查看
C0805C472J8JAC7800 C0805C472J8JAC7800 KEMET, CAP CER 4700PF 10V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotVSP1000DSFR VSP1000DSFR Texas Instruments, IC OPAMP BUFFER 210MHZ 6SON, 6-XFDFN, * 查看
TL1107AF260BQ TL1107AF260BQ E-Switch, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, -, * 查看
RNC50H5052DSRSL RNC50H5052DSRSL Vishay Dale, RES 50.5K OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005V-6810-B-T5 RG1005V-6810-B-T5 Susumu, RES SMD 681 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CA3106F20-7SF80F0 CA3106F20-7SF80F0 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
EBA30DCSH EBA30DCSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.125, -, * 查看
VI-26Z-MW-F2 VI-26Z-MW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
D# SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 98.304MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-25E-98.304000Y)
SIT8209AC-82-25E-98.304000Y
D# 1473-SIT8209AC-82-25E-98.304000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV