购买 SIT8209AC-82-25E-166.666000X | SIT8209AC-82-25E-166.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-25E-166.666000X
SIT8209AC-82-25E-166.666000X
SIT8209AC-82-25E-166.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-25E-166.666000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-25E-166.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-25E-166.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-25E-166.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-25E-166.666000X?
C324C161KAG5TA7301 C324C161KAG5TA7301 KEMET, CAP CER 160PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
RWR81S22R0FSS70 RWR81S22R0FSS70 Vishay Dale, RES 22 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC55K4533FSB14 RNC55K4533FSB14 Vishay Dale, RES 453K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012N-3090-B-T1 RG2012N-3090-B-T1 Susumu, RES SMD 309 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG3216V-3090-P-T1 RG3216V-3090-P-T1 Susumu, RES SMD 309 OHM 0.02% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CTV07RQW-19-18PC CTV07RQW-19-18PC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/26ZE99PA D38999/26ZE99PA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-82-25E-166.666000X
D# SIT8209AC-82-25E-166.666000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-82-25E-166.666000X)
SIT8209AC-82-25E-166.666000X
D# 1473-SIT8209AC-82-25E-166.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS