购买 SIT8209AC-82-18S-133.333333X | SIT8209AC-82-18S-133.333333X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-18S-133.333333X
SIT8209AC-82-18S-133.333333X
SIT8209AC-82-18S-133.333333X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-18S-133.333333X Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-18S-133.333333X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-18S-133.333333X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-18S-133.333333X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-18S-133.333333X?
SA102C681MAA SA102C681MAA AVX Corporation, CAP CER 680PF 200V X7R AXIAL, Axial, * 查看
RS0051K200FE73 RS0051K200FE73 Vishay Dale, RES 1.2K OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看