购买 SIT8209AC-82-18S-133.333300X | SIT8209AC-82-18S-133.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-82-18S-133.333300X
SIT8209AC-82-18S-133.333300X
SIT8209AC-82-18S-133.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-82-18S-133.333300X Packaging
Insepction
SIT8209AC-82-18S-133.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-82-18S-133.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-82-18S-133.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-82-18S-133.333300X?
SR211A101FAA SR211A101FAA AVX Corporation, CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
RT1206CRC0768R1L RT1206CRC0768R1L Yageo, RES SMD 68.1 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
4470R-03K 4470R-03K API Delevan Inc., FIXED IND 1.5UH 4A 30 MOHM TH, Axial, * 查看