购买 SIT8209AC-81-28E-156.253906X | SIT8209AC-81-28E-156.253906X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-28E-156.253906X
SIT8209AC-81-28E-156.253906X
SIT8209AC-81-28E-156.253906X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-28E-156.253906X Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-28E-156.253906X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-28E-156.253906X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-28E-156.253906X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-28E-156.253906X?
ABM8W-24.3050MHZ-4-B1U-T3 ABM8W-24.3050MHZ-4-B1U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 24.3050MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-6227/HSD M39003/01-6227/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 12UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
1812Y0250680KCT 1812Y0250680KCT Knowles Syfer, CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
C323C561JAG5TA C323C561JAG5TA KEMET, CAP CER 560PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
CMF55226K00FEEK CMF55226K00FEEK Vishay Dale, RES 226K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
1734829-8 1734829-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 8POS R/A 1.25MM T/H, -, * 查看