购买 SIT8209AC-81-25S-166.666600X | SIT8209AC-81-25S-166.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-25S-166.666600X
SIT8209AC-81-25S-166.666600X
SIT8209AC-81-25S-166.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-25S-166.666600X Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-25S-166.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-25S-166.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-25S-166.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-25S-166.666600X?
SIT1602BI-13-30N-60.000000G SIT1602BI-13-30N-60.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
1812Y0500101FCR 1812Y0500101FCR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
ULH2D100MNL1GS ULH2D100MNL1GS Nichicon, CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
FD70N20PWD FD70N20PWD Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 200V 70A TO-3P, TO-3P-3, SC-65-3, * 查看
LM2941T/LB03 LM2941T/LB03 Texas Instruments, IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5, TO-220-5 Formed Leads, * 查看
RT0603BRB0764R9L RT0603BRB0764R9L Yageo, RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
S0603-221NJ2S S0603-221NJ2S API Delevan Inc., FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
FTM-115-03-F-DV FTM-115-03-F-DV Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-81-25S-166.666600X
D# SIT8209AC-81-25S-166.666600X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-81-25S-166.666600X)
SIT8209AC-81-25S-166.666600X
D# 1473-SIT8209AC-81-25S-166.666600X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS