购买 SIT8209AC-81-25S-156.257812Y | SIT8209AC-81-25S-156.257812Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-25S-156.257812Y
SIT8209AC-81-25S-156.257812Y
SIT8209AC-81-25S-156.257812Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-25S-156.257812Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-25S-156.257812Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-25S-156.257812Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-25S-156.257812Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-25S-156.257812Y?
SIT9120AI-1B2-XXE133.333000E SIT9120AI-1B2-XXE133.333000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
GRM0225C1E2R9WDAEL GRM0225C1E2R9WDAEL Murata, CAP CER 2.9PF 25V C0G/NP0 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
2611-12-311 2611-12-311 Coto Technology, RELAY REED SPDT 250MA 12V, -, * 查看