购买 SIT8209AC-81-25E-98.304000X | SIT8209AC-81-25E-98.304000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-25E-98.304000X
SIT8209AC-81-25E-98.304000X
SIT8209AC-81-25E-98.304000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-25E-98.304000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-25E-98.304000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-25E-98.304000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-25E-98.304000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-25E-98.304000X?
1812AC153KAT3ASB 1812AC153KAT3ASB AVX Corporation, CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
VJ0603D4R3BLCAJ VJ0603D4R3BLCAJ Vishay Vitramon, CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AP2132UMP-1.5TRG1 AP2132UMP-1.5TRG1 Diodes Incorporated, IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, * 查看
IS42SM16160E-75BLI IS42SM16160E-75BLI ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 54BGA, 54-TFBGA, * 查看
AS35 3R030 AS35 3R030 Ametherm, ICL 3 OHM 25% 30A 36MM, -, * 查看