购买 SIT8209AC-81-25E-148.500000T | SIT8209AC-81-25E-148.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-25E-148.500000T
SIT8209AC-81-25E-148.500000T
SIT8209AC-81-25E-148.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-25E-148.500000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-25E-148.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-25E-148.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-25E-148.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-25E-148.500000T?
1812J1K00104JXT 1812J1K00104JXT Knowles Syfer, CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MAX6916EO50+ MAX6916EO50+ Maxim Integrated, IC RTC SPI COMPAT 20-QSOP, 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FTSH-113-01-LM-DV-K FTSH-113-01-LM-DV-K Samtec Inc., CONN HEADER 26POS DUAL .05" SMD, -, * 查看
D38999/20WC8PB D38999/20WC8PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 8POS FLANGE W/PINS, -, * 查看
GBM28DRKF-S13 GBM28DRKF-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
030-2273-000 030-2273-000 ITT Cannon, LLC, RP CON 20 HD LIF PIN CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-81-25E-148.500000T
D# SIT8209AC-81-25E-148.500000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-81-25E-148.500000T)
SIT8209AC-81-25E-148.500000T
D# 1473-SIT8209AC-81-25E-148.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS