购买 SIT8209AC-81-18S-166.666600X | SIT8209AC-81-18S-166.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-81-18S-166.666600X
SIT8209AC-81-18S-166.666600X
SIT8209AC-81-18S-166.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-81-18S-166.666600X Packaging
Insepction
SIT8209AC-81-18S-166.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-81-18S-166.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-81-18S-166.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-81-18S-166.666600X?
2220Y1000181FFR 2220Y1000181FFR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
GCM1555C1H560JA16J GCM1555C1H560JA16J Murata, CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
B43082A4336M B43082A4336M EPCOS (TDK), CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL, Radial, Can, * 查看
CMF60160K00FEEA CMF60160K00FEEA Vishay Dale, RES 160K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
691412320003 691412320003 Wurth Electronics Inc., TERM BLOCK 3POS 45DEG 3.81MM, -, * 查看