购买 SIT8209AC-3F-18S-155.520000X | SIT8209AC-3F-18S-155.520000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-3F-18S-155.520000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-3F-18S-155.520000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-3F-18S-155.520000X?
C0805C360J5GACTU C0805C360J5GACTU KEMET, CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MAX9024AUD+T MAX9024AUD+T Maxim Integrated, IC COMPARATOR QUAD 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
LMV715IDBVRG4 LMV715IDBVRG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 5MHZ RRO SOT23-6, SOT-23-6, * 查看
PIC16C710T-20/SO PIC16C710T-20/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC, 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CMF554K9900BER6 CMF554K9900BER6 Vishay Dale, RES 4.99K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
FRM1WSJR-52-33R FRM1WSJR-52-33R Yageo, RES 33 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
M8340106K1002GCD03 M8340106K1002GCD03 Vishay Dale, RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP, 10-SIP, * 查看
RG3216N-3742-B-T5 RG3216N-3742-B-T5 Susumu, RES SMD 37.4K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNCF1206BTC330K RNCF1206BTC330K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 330K OHM 0.1% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1048930000 1048930000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.62MM, -, * 查看
XH3A-8041-2A XH3A-8041-2A Omron Electronics Inc-EMC Div, CONN PLUG 80POS 1.27MM GOLD, -, * 查看
NMF2412SC NMF2412SC Murata Power Solutions Inc., CONV DC/DC 1W 24VIN 12V SIP SGL, 7-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-3F-18S-155.520000X
D# SIT8209AC-3F-18S-155.520000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 155.52MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-3F-18S-155.520000X)