| 零件编号 | SIT8209AC-3F-18E-166.666600Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-3F-18E-166.666600Y D# SIT8209AC-3F-18E-166.666600Y |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 166.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-3F-18E-166.666600Y) |