购买 SIT8209AC-33-33S-133.333300Y | SIT8209AC-33-33S-133.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-33-33S-133.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-33-33S-133.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-33-33S-133.333300Y?
C323C200K3G5TA C323C200K3G5TA KEMET, CAP CER RAD 20PF 25V C0G 10%, -, * 查看
LK112SM80TR LK112SM80TR STMicroelectronics, IC REG LINEAR 8V 200MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
PCA9551BSHP PCA9551BSHP NXP, IC LED DRVR PS DIM 25MA 16HVQFN, 16-VQFN Exposed Pad, * 查看
RNC60H2674FMRE6 RNC60H2674FMRE6 Vishay Dale, RES 2.67M OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T04021A86R6CAHF3 9T04021A86R6CAHF3 Yageo, RES SMD 86.6OHM 0.25% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
54112-109121350LF 54112-109121350LF Amphenol FCI, CONN STACKER 12POS 0.100" T/H, -, * 查看
CA3106E24-28SB15A176 CA3106E24-28SB15A176 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
D# SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-33-33S-133.333300Y)
SIT8209AC-33-33S-133.333300Y
D# 1473-SIT8209AC-33-33S-133.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS