购买 SIT8209AC-33-33E-161.132800X | SIT8209AC-33-33E-161.132800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-33-33E-161.132800X
SIT8209AC-33-33E-161.132800X
SIT8209AC-33-33E-161.132800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-33-33E-161.132800X Packaging
Insepction
SIT8209AC-33-33E-161.132800X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-33-33E-161.132800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-33-33E-161.132800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-33-33E-161.132800X?
1210Y0256P80CCR 1210Y0256P80CCR Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
IXTY02N120P IXTY02N120P IXYS, MOSFET N-CH 1200V 0.2A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
MIC5190BMM-TR MIC5190BMM-TR Microchip Technology, IC REG CTRLR SGL POS ADJ 10-MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
DL66R14-12PN-6106 DL66R14-12PN-6106 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 12POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
D38999/26WJ43PB-LC D38999/26WJ43PB-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE, -, * 查看
VE-B0Y-CX VE-B0Y-CX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W, Full Brick, * 查看
CC25-2405SF-E CC25-2405SF-E TDK-Lambda Americas Inc., CONV DC/DC 25W SNGL 24V 5V PCB, 30-DIP Module, 25 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-33-33E-161.132800X
D# SIT8209AC-33-33E-161.132800X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-33-33E-161.132800X)
SIT8209AC-33-33E-161.132800X
D# 1473-SIT8209AC-33-33E-161.132800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS