购买 SIT8209AC-33-28S-166.666666Y | SIT8209AC-33-28S-166.666666Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-33-28S-166.666666Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-33-28S-166.666666Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-33-28S-166.666666Y?
502CCB-ACAF 502CCB-ACAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
TK8A45DA(STA4,Q,M) TK8A45DA(STA4,Q,M) Toshiba Semiconductor and Storage, MOSFET N-CH 450V 7.5A TO-220SIS, TO-220-3 Full Pack, * 查看
hotTPS65145PWPR TPS65145PWPR Texas Instruments, IC LCD SUPPLY TFT QUAD 24HTSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
BKT-153-05-F-V-S BKT-153-05-F-V-S Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
RM15TRH-2SA RM15TRH-2SA Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 2POS W/SOCKET INSERT, -, * 查看
VI-B1D-MY-S VI-B1D-MY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-33-28S-166.666666Y
D# SIT8209AC-33-28S-166.666666Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.666666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-33-28S-166.666666Y)