购买 SIT8209AC-33-28E-148.500000X | SIT8209AC-33-28E-148.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-33-28E-148.500000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-33-28E-148.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-33-28E-148.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-33-28E-148.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-33-28E-148.500000X?
SIT9120AI-1D1-25S161.132800X SIT9120AI-1D1-25S161.132800X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AI-82-25E-38.400000T SIT8208AI-82-25E-38.400000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
293D104X0035A2TE3 293D104X0035A2TE3 Vishay Sprague, CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotIRFB4310ZGPBF IRFB4310ZGPBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 100V 120A TO-220AB, TO-220-3, * 查看
RWR80S6R73DRB12 RWR80S6R73DRB12 Vishay Dale, RES 6.73 OHM 2W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
1753890000 1753890000 Weidmuller, LP 7.62/02/180 3.2SN OR, -, * 查看
OSTHM034081 OSTHM034081 On Shore Technology Inc., CONN TERM BLOCK 3POS 7.62MM, -, * 查看
SSQ-146-02-G-D SSQ-146-02-G-D Samtec Inc., CONN RCPT .100" 92POS DUAL GOLD, -, * 查看
55733-001 55733-001 Amphenol FCI, ARRAY FEMALE 296POS 1.3MM GOLD, -, * 查看
395-040-521-802 395-040-521-802 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100, -, * 查看
EBM12DRST-S273 EBM12DRST-S273 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
1648112-1 1648112-1 TE Connectivity AMP Connectors, 221-0012-01100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
D# SIT8209AC-33-28E-148.500000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-33-28E-148.500000X)
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
D# 1473-SIT8209AC-33-28E-148.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS