购买 SIT8209AC-33-25E-148.500000X | SIT8209AC-33-25E-148.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-33-25E-148.500000X
SIT8209AC-33-25E-148.500000X
SIT8209AC-33-25E-148.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-33-25E-148.500000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-33-25E-148.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-33-25E-148.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-33-25E-148.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-33-25E-148.500000X?
1812J1K00680GFT 1812J1K00680GFT Knowles Syfer, CAP CER 68PF 1KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotMAX8887EZK25+T MAX8887EZK25+T Maxim Integrated, IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT23-5, SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, * 查看
hotREF2920AIDBZRG4 REF2920AIDBZRG4 Texas Instruments, IC VREF SERIES 2.048V SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
70156-1509 70156-1509 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
CRCW080524R0JNEAHP CRCW080524R0JNEAHP Vishay Dale, RES SMD 24 OHM 5% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0449142201 0449142201 Molex, LLC, MICROFIT 3.0 HDR VERT CPI 22CKT, -, * 查看
133-3402-106 133-3402-106 Cinch Connectivity Solutions Johnson, CONN MCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER, -, * 查看
EBC43DCMN EBC43DCMN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
356-006-500-101 356-006-500-101 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-33-25E-148.500000X
D# SIT8209AC-33-25E-148.500000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-33-25E-148.500000X)
SIT8209AC-33-25E-148.500000X
D# 1473-SIT8209AC-33-25E-148.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS