购买 SIT8209AC-32-33S-148.500000T | SIT8209AC-32-33S-148.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-32-33S-148.500000T
SIT8209AC-32-33S-148.500000T
SIT8209AC-32-33S-148.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-32-33S-148.500000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-32-33S-148.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-32-33S-148.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-32-33S-148.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-32-33S-148.500000T?
SIT3809AC-D-18EX SIT3809AC-D-18EX SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
VJ0603D5R1CLCAC VJ0603D5R1CLCAC Vishay Vitramon, CAP CER 5.1PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C0805C182K5RACTU C0805C182K5RACTU KEMET, CAP CER 1800PF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MCR03EZPFX7501 MCR03EZPFX7501 Rohm Semiconductor, RES SMD 7.5K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
951248-4620-AR-PR 951248-4620-AR-PR 3M, CONN HEADER 48POS 2MM R/A SMD, -, * 查看
67273-048 67273-048 Amphenol FCI, VERTICAL GUIDE PIN SLOTT HDR, -, * 查看
CN1021A16G24S6Y240 CN1021A16G24S6Y240 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP, -, * 查看
10-214514-7P 10-214514-7P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 3POS INLINE PIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-32-33S-148.500000T
D# SIT8209AC-32-33S-148.500000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 148.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-32-33S-148.500000T)
SIT8209AC-32-33S-148.500000T
D# 1473-SIT8209AC-32-33S-148.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS