购买 SIT8209AC-32-28S-133.330000T | SIT8209AC-32-28S-133.330000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-32-28S-133.330000T
SIT8209AC-32-28S-133.330000T
SIT8209AC-32-28S-133.330000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-32-28S-133.330000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-32-28S-133.330000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-32-28S-133.330000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-32-28S-133.330000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-32-28S-133.330000T?
SIT9003AC-13-33DD-25.00000T SIT9003AC-13-33DD-25.00000T SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/LVTTL, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210J0100181GCR 1210J0100181GCR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 10V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C317C123G5G5TA7301 C317C123G5G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.012UF 50V C0G RADIAL, Radial, * 查看
AD604AR-REEL AD604AR-REEL Analog Devices Inc., IC OPAMP VGA 40MHZ 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
B20J650 B20J650 Ohmite, RES 650 OHM 20W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50J80R6FSB14 RNC50J80R6FSB14 Vishay Dale, RES 80.6 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF0805DKE56R2 RNCF0805DKE56R2 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 56.2 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
DB25P1A9N DB25P1A9N ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER, -, * 查看
D38999/20FJ35SA D38999/20FJ35SA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 128POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
XC9236A16CER-G XC9236A16CER-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-32-28S-133.330000T
D# SIT8209AC-32-28S-133.330000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-32-28S-133.330000T)
SIT8209AC-32-28S-133.330000T
D# 1473-SIT8209AC-32-28S-133.330000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS