购买 SIT8209AC-32-25E-166.600000X | SIT8209AC-32-25E-166.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-32-25E-166.600000X
SIT8209AC-32-25E-166.600000X
SIT8209AC-32-25E-166.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-32-25E-166.600000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-32-25E-166.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-32-25E-166.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-32-25E-166.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-32-25E-166.600000X?
BFC238334114 BFC238334114 Vishay BC Components, CAP FILM 0.11UF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1111J3000331FQT 1111J3000331FQT Knowles Syfer, CAP CER 330PF 300V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
PIC16LF15354T-I/SO PIC16LF15354T-I/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
SK-13D08-G 5 E SK-13D08-G 5 E C&K, SWITCH SLIDE SP3T 300MA 30V, -, * 查看
CMF5012R100FKEB CMF5012R100FKEB Vishay Dale, RES 12.1 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1206DTC910K RNCF1206DTC910K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 910K OHM 0.5% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D38999/20ZG39SN D38999/20ZG39SN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP, -, * 查看
TVP00DZ-25-8AB TVP00DZ-25-8AB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 8POS PNL MT, -, * 查看
EBM43DCSH EBM43DCSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
0383315912 0383315912 Molex, LLC, CONN PLUG 12POS IN-LINE SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-32-25E-166.600000X
D# SIT8209AC-32-25E-166.600000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-32-25E-166.600000X)
SIT8209AC-32-25E-166.600000X
D# 1473-SIT8209AC-32-25E-166.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS