购买 SIT8209AC-32-25E-133.333330T | SIT8209AC-32-25E-133.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-32-25E-133.333330T
SIT8209AC-32-25E-133.333330T
SIT8209AC-32-25E-133.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-32-25E-133.333330T Packaging
Insepction
SIT8209AC-32-25E-133.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-32-25E-133.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-32-25E-133.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-32-25E-133.333330T?
SIT1602BIB8-33S SIT1602BIB8-33S SiTime, OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
604D142G016GJ7 604D142G016GJ7 Vishay Sprague, CAP ALUM 1400UF 16V AXIAL, Axial, Can - 4 Leads, * 查看
SL22 60003-B SL22 60003-B Ametherm, ICL 60 OHM 25% 3A 22MM, -, * 查看