| 零件编号 | SIT8209AC-31-33E-166.600000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-31-33E-166.600000X D# SIT8209AC-31-33E-166.600000X |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 166.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-31-33E-166.600000X) |
SIT8209AC-31-33E-166.600000X D# 1473-SIT8209AC-31-33E-166.600000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS |