购买 SIT8209AC-31-28S-133.333000T | SIT8209AC-31-28S-133.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-31-28S-133.333000T
SIT8209AC-31-28S-133.333000T
SIT8209AC-31-28S-133.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-31-28S-133.333000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-31-28S-133.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-31-28S-133.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-31-28S-133.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-31-28S-133.333000T?
SIT1602BI-81-18S-74.250000T SIT1602BI-81-18S-74.250000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
ABM8W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3 ABM8W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 25.0MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKP385227200JDA2B0 MKP385227200JDA2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 2700PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1808J0160182KCT 1808J0160182KCT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
12061A331KAT4A 12061A331KAT4A AVX Corporation, CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
GRM1555C1E200GA01D GRM1555C1E200GA01D Murata, CAP CER 20PF 25V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
DZ4J180K0R DZ4J180K0R Panasonic Electronic Components, DIODE ZENER ARRAY 18V SMINI4, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
108R-683HS 108R-683HS API Delevan Inc., FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
0395045718 0395045718 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM, -, * 查看
77311-802-14 77311-802-14 Amphenol FCI, HDR STR SR .100 DP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-31-28S-133.333000T
D# SIT8209AC-31-28S-133.333000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-31-28S-133.333000T)
SIT8209AC-31-28S-133.333000T
D# 1473-SIT8209AC-31-28S-133.333000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS