购买 SIT8209AC-31-28S-133.300000T | SIT8209AC-31-28S-133.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-31-28S-133.300000T
SIT8209AC-31-28S-133.300000T
SIT8209AC-31-28S-133.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-31-28S-133.300000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-31-28S-133.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-31-28S-133.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-31-28S-133.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-31-28S-133.300000T?
SIT8008BC-22-33E-24.000000D SIT8008BC-22-33E-24.000000D SiTime, OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-21-28E-26.000000D SIT1602BC-21-28E-26.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
DS1236A-10N DS1236A-10N Maxim Integrated, IC MICROMANAGER 10% IND 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hotTLV2452CDRG4 TLV2452CDRG4 Texas Instruments, IC OPAMP GP 220KHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CB255-10 CB255-10 Eaton, CIR BRKR 10A 32VDC PUSH-RESET, -, * 查看
RNC60H1132FMBSL RNC60H1132FMBSL Vishay Dale, RES 11.3K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MLP2012HR54MT MLP2012HR54MT TDK Corporation, FIXED IND 540NH 1.3A 84.5 MOHM, 0805 (2012 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-31-28S-133.300000T
D# SIT8209AC-31-28S-133.300000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-31-28S-133.300000T)
SIT8209AC-31-28S-133.300000T
D# 1473-SIT8209AC-31-28S-133.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS