购买 SIT8209AC-31-25E-166.666600T | SIT8209AC-31-25E-166.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-31-25E-166.666600T
SIT8209AC-31-25E-166.666600T
SIT8209AC-31-25E-166.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-31-25E-166.666600T Packaging
Insepction
SIT8209AC-31-25E-166.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-31-25E-166.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-31-25E-166.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-31-25E-166.666600T?
APTM20TAM16FPG APTM20TAM16FPG Microsemi Corporation, MOSFET 6N-CH 200V 104A SP6-P, SP6, * 查看
BC848BE6327HTSA1 BC848BE6327HTSA1 Infineon Technologies, TRANS NPN 30V 0.1A SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
S-812C57BPI-C5LTFG S-812C57BPI-C5LTFG SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 5.7V 75MA SNT6A, 6-SMD, Flat Leads, * 查看
4606X-AP2-152LF 4606X-AP2-152LF Bourns Inc., RES ARRAY 3 RES 1.5K OHM 6SIP, 6-SIP, * 查看
RG3216P-47R5-D-T5 RG3216P-47R5-D-T5 Susumu, RES SMD 47.5 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ESQT-125-02-L-T-375 ESQT-125-02-L-T-375 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
D38999/20MG11BD D38999/20MG11BD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT, -, * 查看
BACC45FN16-10P10H BACC45FN16-10P10H Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT, -, * 查看
CENB1030A4803F01 CENB1030A4803F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 30W, -, * 查看
V375B48H200BN2 V375B48H200BN2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-31-25E-166.666600T
D# SIT8209AC-31-25E-166.666600T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-31-25E-166.666600T)
SIT8209AC-31-25E-166.666600T
D# 1473-SIT8209AC-31-25E-166.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS