购买 SIT8209AC-31-25E-156.253906X | SIT8209AC-31-25E-156.253906X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-31-25E-156.253906X
SIT8209AC-31-25E-156.253906X
SIT8209AC-31-25E-156.253906X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-31-25E-156.253906X Packaging
Insepction
SIT8209AC-31-25E-156.253906X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-31-25E-156.253906X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-31-25E-156.253906X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-31-25E-156.253906X?
SIT1602BI-11-30S-10.000000D SIT1602BI-11-30S-10.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 1, -, * 查看
416F370XXCAT 416F370XXCAT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 37.000 MHZ 10PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
UES1E470MPM UES1E470MPM Nichicon, CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LTC1273BCSW#TRPBF LTC1273BCSW#TRPBF Linear Technology, IC A/D CONV 12BIT SAMPLNG 24SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
LY 336K-K1L2-26 LY 336K-K1L2-26 OSRAM Opto Semiconductors Inc., LED YELLOW DIFF 3MM ROUND T/H, Radial, * 查看
M2023SA1W13 M2023SA1W13 NKK Switches, SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, -, * 查看
69154-220LF 69154-220LF Amphenol FCI, CONN RCPT 40POS .100" DBL SMD, -, * 查看
2065-2-9 M66 2065-2-9 M66 Winchester Electronics, CONN BNC 75OHM PLUG BELDEN 1505A, -, * 查看
MS27468T19B11HA-LC MS27468T19B11HA-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT, -, * 查看
368-006-520-201 368-006-520-201 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FEMALE 6POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-31-25E-156.253906X
D# SIT8209AC-31-25E-156.253906X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.253906MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-31-25E-156.253906X)