购买 SIT8209AC-31-25E-148.351648Y | SIT8209AC-31-25E-148.351648Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-31-25E-148.351648Y
SIT8209AC-31-25E-148.351648Y
SIT8209AC-31-25E-148.351648Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-31-25E-148.351648Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-31-25E-148.351648Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-31-25E-148.351648Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-31-25E-148.351648Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-31-25E-148.351648Y?
FA-20H 40.0000MF20X-AC3 FA-20H 40.0000MF20X-AC3 EPSON, CRYSTAL 40.0000MHZ 9PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CGA6M2X7R1E475K CGA6M2X7R1E475K TDK Corporation, CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
hotFCP11N60F FCP11N60F Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 600V 11A TO-220, TO-220-3, * 查看
NHQ252B410T5 NHQ252B410T5 Amphenol Advanced Sensors, NTC THERMISTOR 2.5K OHM 5% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotLCB127 LCB127 IXYS Integrated Circuits Division, RELAY OPTO 200MA SPST-NC 6-DIP, 6-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看