购买 SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y | SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y?
M39003/01-2779/TR M39003/01-2779/TR Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
C5750JB2A684K160KA C5750JB2A684K160KA TDK Corporation, CAP CER 0.68UF 100V JB 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
LTC1757A-1EMS8#TRPBF LTC1757A-1EMS8#TRPBF Linear Technology, IC RF PWR CNTRL 2GHZ SGL 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CRCW060333R2FKEC CRCW060333R2FKEC Vishay Dale, RES SMD 33.2 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
744373340033 744373340033 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 330NH 9A 7.3 MOHM SMD, 2-SMD, * 查看
7-1437649-1 7-1437649-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.325", -, * 查看
150220-5022-TB 150220-5022-TB 3M, CONN SOCKET 2MM 20POS R/A 30GOLD, -, * 查看
VE-26P-CU-S VE-26P-CU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y
D# SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-2F-18E-133.333300Y)