购买 SIT8209AC-23-28S-133.300000T | SIT8209AC-23-28S-133.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-23-28S-133.300000T
SIT8209AC-23-28S-133.300000T
SIT8209AC-23-28S-133.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-23-28S-133.300000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-23-28S-133.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-23-28S-133.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-23-28S-133.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-23-28S-133.300000T?
hotCT2520DB19200C0FLHAF CT2520DB19200C0FLHAF AVX Corp/Kyocera Corp, CRYSTAL 19.2MHZ 7PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
BQ2057PDGKR BQ2057PDGKR Texas Instruments, IC LI-ION LDO CHRG MGMT 8VSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotMF-R090-0-99 MF-R090-0-99 Bourns Inc., FUSE PTC RESETTABLE, Radial, Disc, * 查看
RT1206FRD07200RL RT1206FRD07200RL Yageo, RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW060339K2FKTB CRCW060339K2FKTB Vishay Dale, RES SMD 39.2K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
GSC31DRES-S734 GSC31DRES-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-23-28S-133.300000T
D# SIT8209AC-23-28S-133.300000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-23-28S-133.300000T)
SIT8209AC-23-28S-133.300000T
D# 1473-SIT8209AC-23-28S-133.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS