| 零件编号 | SIT8209AC-23-25E-98.304000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 9 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-23-25E-98.304000X D# SIT8209AC-23-25E-98.304000X |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 98.304MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-23-25E-98.304000X) |
SIT8209AC-23-25E-98.304000X D# 1473-SIT8209AC-23-25E-98.304000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV |