购买 SIT8209AC-23-25E-156.253906X | SIT8209AC-23-25E-156.253906X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-23-25E-156.253906X
SIT8209AC-23-25E-156.253906X
SIT8209AC-23-25E-156.253906X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-23-25E-156.253906X Packaging
Insepction
SIT8209AC-23-25E-156.253906X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-23-25E-156.253906X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-23-25E-156.253906X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-23-25E-156.253906X?
C326C184M2R5TA C326C184M2R5TA KEMET, CAP CER RAD 180NF 200V X7R 20%, -, * 查看
BD37710STU BD37710STU Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 60V 2A TO-126, TO-225AA, TO-126-3, * 查看
ISL23348UFVZ-TK ISL23348UFVZ-TK Intersil, IC DGTL POT 4CH 50K 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
70156-3522 70156-3522 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
850-10-017-40-251191 850-10-017-40-251191 Preci-Dip, CONN HDR 17POS 1.27MM SMD R/A, -, * 查看