购买 SIT8209AC-22-33E-166.666600T | SIT8209AC-22-33E-166.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-33E-166.666600T
SIT8209AC-22-33E-166.666600T
SIT8209AC-22-33E-166.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-33E-166.666600T Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-33E-166.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-33E-166.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-33E-166.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-33E-166.666600T?
SIT1602BI-23-25S-12.000000E SIT1602BI-23-25S-12.000000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
861011484012 861011484012 Wurth Electronics Inc., CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看