| 零件编号 | SIT8209AC-22-28S-166.600000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AC-22-28S-166.600000Y D# SIT8209AC-22-28S-166.600000Y |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 166.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-22-28S-166.600000Y) |
SIT8209AC-22-28S-166.600000Y D# 1473-SIT8209AC-22-28S-166.600000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS |