购买 SIT8209AC-22-28E-156.250000X | SIT8209AC-22-28E-156.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-28E-156.250000X
SIT8209AC-22-28E-156.250000X
SIT8209AC-22-28E-156.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-28E-156.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-28E-156.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-28E-156.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-28E-156.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-28E-156.250000X?
MKP1841468635M MKP1841468635M Vishay BC Components, CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
SJPX-H3V SJPX-H3V Sanken, DIODE GEN PURP 300V 2A SJP, 2-SMD, J-Lead, * 查看