购买 SIT8209AC-22-28E-106.250000X | SIT8209AC-22-28E-106.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-28E-106.250000X
SIT8209AC-22-28E-106.250000X
SIT8209AC-22-28E-106.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-28E-106.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-28E-106.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-28E-106.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-28E-106.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-28E-106.250000X?
SIT8008AC-12-XXE-50.00000E SIT8008AC-12-XXE-50.00000E SiTime, OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
T86D336M010ESAS T86D336M010ESAS Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 10V 20% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
hotSISA04DN-T1-GE3 SISA04DN-T1-GE3 Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 30V 40A 1212-8, PowerPAK? 1212-8, * 查看
LT3502AIMS#TRPBF LT3502AIMS#TRPBF Linear Technology, IC REG BUCK ADJ 0.5A 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
SY100EL16VBZI SY100EL16VBZI Microchip Technology, IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0034.5607.22 0034.5607.22 Schurter Inc., FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看