购买 SIT8209AC-22-25E-166.666000T | SIT8209AC-22-25E-166.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-25E-166.666000T
SIT8209AC-22-25E-166.666000T
SIT8209AC-22-25E-166.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-25E-166.666000T Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-25E-166.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-25E-166.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-25E-166.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-25E-166.666000T?
TMK212B7225MG-TR TMK212B7225MG-TR Taiyo Yuden, CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
B43254A5337M B43254A5337M EPCOS (TDK), CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
1N4737E3/TR13 1N4737E3/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
UCC2819AN UCC2819AN Texas Instruments, IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
50738360937600F 50738360937600F Dialight, LED PANEL NEON DATALITE CLR, -, * 查看
MPI002/28/WH/12 MPI002/28/WH/12 Bulgin, SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V, -, * 查看
CMF551K1800DHRE CMF551K1800DHRE Vishay Dale, RES 1.18K OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805FRD07294RL RT0805FRD07294RL Yageo, RES SMD 294 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
EHT-125-01-S-D-SM-LC-35 EHT-125-01-S-D-SM-LC-35 Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-22-25E-166.666000T
D# SIT8209AC-22-25E-166.666000T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-22-25E-166.666000T)
SIT8209AC-22-25E-166.666000T
D# 1473-SIT8209AC-22-25E-166.666000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS