购买 SIT8209AC-22-18S-133.333300T | SIT8209AC-22-18S-133.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-18S-133.333300T
SIT8209AC-22-18S-133.333300T
SIT8209AC-22-18S-133.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-18S-133.333300T Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-18S-133.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-18S-133.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-18S-133.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-18S-133.333300T?
1808J0160471MXR 1808J0160471MXR Knowles Syfer, CAP CER 470PF 16V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
7103J26ZBE22 7103J26ZBE22 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RNC50J3832FSBSL RNC50J3832FSBSL Vishay Dale, RES 38.3K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50J2773BSRE6 RNC50J2773BSRE6 Vishay Dale, RES 277K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50H1742FSRSL RNC50H1742FSRSL Vishay Dale, RES 17.4K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW1206820KJNTA CRCW1206820KJNTA Vishay Dale, RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT0603DRD07110KL RT0603DRD07110KL Yageo, RES SMD 110K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
380-10-111-00-001000 380-10-111-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp., HEADER SNGL INLINE SOLDRTL 11POS, -, * 查看
D38999/26WF32HN D38999/26WF32HN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-22-18S-133.333300T
D# SIT8209AC-22-18S-133.333300T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-22-18S-133.333300T)
SIT8209AC-22-18S-133.333300T
D# 1473-SIT8209AC-22-18S-133.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS