购买 SIT8209AC-22-18E-98.304000X | SIT8209AC-22-18E-98.304000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-18E-98.304000X
SIT8209AC-22-18E-98.304000X
SIT8209AC-22-18E-98.304000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-18E-98.304000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-18E-98.304000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-18E-98.304000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-18E-98.304000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-18E-98.304000X?
SIT8256AC-82-28E-156.253906Y SIT8256AC-82-28E-156.253906Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
2220J0160684JDT 2220J0160684JDT Knowles Syfer, CAP CER 0.68UF 16V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
C0603X102F5GECAUTO C0603X102F5GECAUTO KEMET, CAP CER 1000PF 50V C0G 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
BTA420X-800CT/L02Q BTA420X-800CT/L02Q WeEn Semiconductors, TRIAC 800V 20A, TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, * 查看
VS-ST303C12CFK0 VS-ST303C12CFK0 Vishay Semiconductor Diodes Division, SCR PHASE CONT 1200V 620A E-PUK, TO-200AB, E-PUK, * 查看
hotCD74HC147E CD74HC147E Texas Instruments, IC 10-4LN PRIORTY ENCODER 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CMF55231R00FKBF CMF55231R00FKBF Vishay Dale, RES 231 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0395265014 0395265014 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-22-18E-98.304000X
D# SIT8209AC-22-18E-98.304000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 98.304MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-22-18E-98.304000X)
SIT8209AC-22-18E-98.304000X
D# 1473-SIT8209AC-22-18E-98.304000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV