购买 SIT8209AC-22-18E-166.666660T | SIT8209AC-22-18E-166.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-22-18E-166.666660T
SIT8209AC-22-18E-166.666660T
SIT8209AC-22-18E-166.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-22-18E-166.666660T Packaging
Insepction
SIT8209AC-22-18E-166.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-22-18E-166.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-22-18E-166.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-22-18E-166.666660T?
SFAF1607GHC0G SFAF1607GHC0G TSC America Inc., DIODE, SUPER FAST, 16A, 500V, 35, TO-220-2 Full Pack, * 查看
S-8533A30AFT-TB-G S-8533A30AFT-TB-G SII Semiconductor Corporation, IC REG CTRLR BUCK 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
G2A-432A-N1 DC12 G2A-432A-N1 DC12 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE 4PDT 500MA 12V, -, * 查看
41J39R 41J39R Ohmite, RES 39 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看