购买 SIT8209AC-21-33S-133.300000X | SIT8209AC-21-33S-133.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-33S-133.300000X
SIT8209AC-21-33S-133.300000X
SIT8209AC-21-33S-133.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-33S-133.300000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-33S-133.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-33S-133.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-33S-133.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-33S-133.300000X?
SIT9120AI-2D2-XXE155.520000Y SIT9120AI-2D2-XXE155.520000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
VS-1N1200RA VS-1N1200RA Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA, DO-203AA, DO-4, Stud, * 查看
P6KE9.1CAHB0G P6KE9.1CAHB0G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 600W,, DO-204AC, DO-15, Axial, * 查看
ALZ22B24W ALZ22B24W Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V, -, * 查看
RNC50H43R7DSRSL RNC50H43R7DSRSL Vishay Dale, RES 43.7 OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
PAC500001001FAC000 PAC500001001FAC000 Vishay BC Components, RES 1K OHM 5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AF1210JR-0710ML AF1210JR-0710ML Yageo, RES SMD 10M OHM 5% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ECA18DRYI ECA18DRYI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-33S-133.300000X
D# SIT8209AC-21-33S-133.300000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-33S-133.300000X)
SIT8209AC-21-33S-133.300000X
D# 1473-SIT8209AC-21-33S-133.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS